AfryKamera

Kraków / 28.04.2009 / 13:42


Pokaz slajdów U Louisa

Dobre czarne slajdowisko. Fascynujące historie. Niezwykli ludzie. Wyborne fotografie. Wszystko to już w środę (29 kwietnia) o godz. 18.00 w Klubie U Louisa.

Zapraszamy na pokaz slajdów pt. „Fotografia Afryki w trzech obiektywach”, podczas którego publiczność doświadczy swoiście trójwymiarowej przygody, uczestnicząc w niepowtarzalnym zderzeniu trzech osobowości. Podróżnicy różnych dróg spotkają się, aby raz jeszcze odbyć magiczną podróż w głąb Czarnego Lądu, w którą tym razem wybiorą się przy udziale zgromadzonej w klubie publiczności.


Swoje zdjęcia zaprezentują Zofia Olesiak, Dorota Łajło i Michał Terlecki. 


Klub U Louisa, Rynek Główny 13, godz. 18.00

Wstęp wolny![ powrót do ekranu aktualności ]

Afrykamera
Czym jest Afrykamera?

AfryKamera to projekt autorski paru
zapaleńców. Dzięki wsparciu innych
równie pokręconych i surrealisty- cznych ludzi udało się zrealizować pierwszą jej odsłonę wiosną 2006 r.


Nie było idealnie. Ale inicjatywa okazała się sukcesem. AfryKamera ma na celu wpływać pozytywnie na postrzeganie Afryki w Polsce. Jest smutek i płacz, ale jest też radość i muzyka. Kontynent różnorodny i pełen kontrastów. Zapraszamy więc na nasz polsko-afrykański dialog kulturalny.
JERUSALEMA
JERUSALEMA

Bohaterem filmu jest Lucky Kuene, domorosły przedsiębiorca, wspinający się po szczeblach hierarchii przestępczego świata. Urodzony w biednej rodzinie w Soweto w ostatnich dniach apartheidu, nie...


[ więcej ]